Půjčky bez dokládání příjmů umožnují získat rychle peníze lidem, kteří nemohou z nějakých důvodů donést potvrzení o výše příjmů ze zaměstnání či podnikání.

Půjčky bez dokládání příjmů – bez potvrzení

Spousta lidí nemůžu doložit své přímy či má malé příjmy, pro ně jsou určeny půjčky bez dokládání příjmů. Půjčky bez dokládání příjmů mohou tedy využít i lidé kteří nemají žádné příjmy, jsou nezaměstnaní či jsou na mateřské dovolené s dítětem. Existuje totiž půjčka bez dokládání příjmů u která nemusíte nosit práce potvrzení o výši vašich příjmů.

Půjčky bez dokládání příjmů – kam se obrátit ?

Banky se drží stále své praxe a při každé půjčce vyžadují striktně po každém potvrzení o výše příjmů. V případě, že nechcte nebo nemůžete donést do banky potvrzení o výše příjmů, nemáte šanci získat v bance úvěr či půjčku. Banky se této zavedené praxe stále drží, ale myslím si, že časem budou půjčky bez dokládání příjmů nabízet i banky. Ale na půjčky bez dokládání příjmů se soustředí nebankovní společnosti. A nebankovní společnosti jsou velkým konkurentem zavedeným bankám.

Půjčky bez dokládání příjmů – nebankovní společnosti

Nebankovní společnosti udělali za posledních pár let obrovský pokrok. Poskytují stále více úvěrů a myslím, že jejich kvalita s každým rokem roste. Myslím, že se hlavně zlepšila solidnost a hodně nebankovních společností upouští od malých písmen ve smlouvách a dalších intrik na klienta. Ale bohužel vyjímky se stále najdou.

Půjčky bez dokládání příjmů je třeba si brát u takových společností, které jsou již alespoň 5 let na Českém trhu a jejich zákazníci jsou s jejich půjčkami spokojeni.

Půjčky bez dokládání příjmů – neúčelová půjčka

Půjčky bez dokládání příjmů jsou určeny k tomu, že je klient může použít na co se mu zamane. Nikdo tedy nebude později kontrolovat za co jste peníze z půjčky bez dokládání příjmů vlastně utratily. Můžete si koupit byt, auto, pračku či něco docela jiného.

Půjčky bez dokládání příjmů – výhody

Půjčky bez dokládání příjmů mají svou hlavní výhody již v názvu. A to je, že nemusíte dokládat potvrzení o výše příjmů ze zaměstnání či podnikání.

Půjčky bez dokládání příjmů jsou také rychle vyřizovány. Není vyjímkou že za 24 hodin od podání žádosti o půjčku již držíte peníze v ruce. A můžete rychle zalepit finanční díru.

Půjčky bez dokládání příjmů – nevýhody

Půjčky bez dokládání příjmů vyžadují u větších částek ručení. Musíte tedy ručit autem, bytem, barákem či něčím jiným co je hodně cenné. Někdy se také používá ručení směnkou.

Půjčky bez dokládání příjmů jsou také celkově dražší než jiné půjčky.