Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou specialozováné půjčky pro nezaměstané lidi, kteří potřebují peníze rychle, nejlépe do 24 hodin.

Půjčky pro nezaměstnané ihned – pro koho ?

Pokud jsme zaměstnaní, tak většinou ani nepřemyšlíme nad tím co by se stalo kdybysme přišli o práci. Většina lidí si ani pravidelně nešetří. Takže si pak nemohou vytvořit rezervu na tzv. „horší časy„. A příjít o zaměstnání patří mezi ty horší časy. Náklady a složenky vám zůstánou. Ale příjmy jsou najednou téměř na nule. Co těď s tím když nemáte žádné peníze a potřebujete peníze na zaplacení nájmů či jiných neodklaných záležitostí. Jednou z možností je využití půjčky pro nezaměstnané ihned.

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou speciálně úzpůsobné pro nezaměstnané lidé a proto nevyžadují potvrzení o výše vašich příjmů. Většinou ani nevadí záznam v registru dlužníků.

Je ale třeba použít půjčky pro nezaměstnané ihned jen na důležité věci a né na zábavu. A je potřeba okamžitě začít si hledat novou práci nebo alespoň nějakou brigádu. Abysme alespoň nějaké peníze vydělali.

Půjčky pro nezaměstnané ihned – banka či nebankovní ?

Banky si při každé půjčce, kterou poskytnou důkladně prověřují bonitu klienta. Pro nezaměstané jsou tedy dveře do banky zavřené a musí se proto spoléhat na nebankovní společnosti. Naštěstí se úroveň našich nebankovních společnosti za poslední roky hodně zlepšila a už se nemusíte tolik bát. Nebankovní společnosti poskytují i výhodné půjčky pro nezaměstnané ihned.

Půjčky pro nezaměstnané ihned – rychlost

Půjčky pro nezaměstnané ihned vyžadují od nebankovních společností hlavně rychlost a flexibilitu. Nebankovní společnosti na tuto hru přistoupily a poskyskytují půjčky pro nezaměstnané ihned i další půjčky velmi rychle.

Nejlepší budou, když zavoláte do nebankovní společnosti a podáte si před telefon oficiální žádost. Opérátorka to s vámi většinou hned vyřídí. A vy můžete mít již za pár hodin peníze v ruce. Obvykle to bývá do 24 hodin. Nebankovní společnosti většinou využívají bezplatných čísel (s předvolbou 800) a vy můžete tak volat do nebakovní společnosti zcela zdarma bez poplatku za telefon či mobil.

Půjčky pro nezaměstnané ihned – výhody

Půjčky pro nezaměstnané ihned mají hlavní výhodu v tom, že nebankovní společnosti poskytnou půjčku i lidem bez stálé práce. Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou také vyřizovány hodně rychle.

Půjčky pro nezaměstnané ihned – úskalí

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou většinou dražší, protože si potřebují nebankovní společnosti kompenzovat riziko, že půjčují lidem bez příjmů.

Někdy jsou půjčky pro nezaměstnané ihned jistěny ručením. Například bytem či autem.